Szczerze nie sądzę, że znajdzie się jakakolwiek kobieta, która nie widziała chociaż jednego odcinka „Sexu w wielkim mieście”. Zakładam więc, że znana jest też główna bohaterka serialu, grana przez Sare Jessice Parker- cudowna Carrie Bradshow. Ekstrawagancka, szalona, a jej styl jest obiektem westchnień milionów kobiet. Można byłoby pisać na temat głównej bohaterki miliony elaboratów, ale po co? Wystarczy na nią spojrzeć…z17383076IH,Seks-w-wielkim-miescie--garderoba-Carrie-Bradshaw

Miłośniczka butów od Manolo Blahnika,Christiana Louboutina i Jimmy’ego Choo wprowadza nas do Świata High Fashion. Znana jest z noszenia ubrań marek takich jak  Prada, Chanel, Christian Dior,Balenciaga, Dolce & Gabbana, Givenchy, Alexander McQueen, Vivienne Westwood, Roberto Cavalli, Chloe, Marc Jacobs, Jean-Paul Gaultier, Versace, Miu Miu, Fendi, Moschino, Oscar de la Renta i Gucci. Carry stała się idolką wielu kobiet na Świecie, ikoną mody i stylu. Choć dla wielu była niedoścignionym wzorcem ze względu na bardzo drogie modele butów, torebek, odzieży to i tak inspirowała swoje fanki. Spotkałam się z opinią, że każdy odcinek serialu jest jak oglądanie nowego wydania VOGUE. Wybrałam 3 stylizacje, które w mojej ocenie zasługują na wielkie pokłony zarówno dla aktorki jak również dla stylistki Pat Fields odpowiedzialnej za dobór kostiumów do serialu. Będą one dla mnie inspiracją do stworzenia swojego autfitu inspirowanego stylem Carry.

stylowi_pl_moda-damska_carrie-bradshaw_23695485c88f473ed4e2190fdc51585e32713bb 

 

 

 

 

 

 

 

SARAH JESSICA PARKER.in Sex And The City.Season 4.Filmstill - Editorial Use Only.FSN-B.www.filmstills.net.info@filmstills.net.Supplied by FilmStills.net*** USA ONLY *** / Retna Ltd.

 

 

  • Carry w białej sukience na schodach swojego domu w Greenwich Village przy Perry Street
  • Sukienki tutu to podstawa szafiy Carrie
  • Zielona sukienka i płaszczyk, oba projektu Diora, sandałki i torebka w kształcie wieży Eiffela.
c600x438